Ya Vatandaş da Maskeyi Gürkan Gibi Takarsa..


Edirne Belediye Başkanı Gürkan Uyardı: 1 Ay Sonra Vaka Görülmeye…
…Recep Gürkan, ekiplerin çalışmalarını incelerken, vatandaşları da maske takmaları konusunda uyardı. Gürkan, maske takma zorunluluğu olan 45 il arasına Edirne’nin de katılabileceğini söyledi.


Haber7.com: Maskeyi Bone Gibi Takan Adamın Zabıtaya Verdiği…
Vaka seyrinin kontrol altında olduğu turizm kenti Antalya’da vatandaş yoğunluğunun en fazla olduğu noktalardan semt pazarlarında maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı.


Malatya Valisinin Adını da Kullanmışlar – Malatya Haber
Sultansuyu’nda ‘Milletvekilini Uyutma’ Gösterisi! Ya Vatandaş da Maskeyi Gürkan Gibi Takarsa.. Polisten AVM, Cami ve Evlerde Koronalı Denetimi. İşyeri Kurşunladı, Yakalandı.


Edirne’de Trafik Işıklarıyla Koronavirüse Karşı “Maske Tak” Çağrısı
Kırmızı da olsa yeşil de olsa maskeni tak. Yani her ortamda mutlaka ve mutlaka maskemizi takalım. Gürkan, maske takmayan ya da maskesini düzgün takmayan vatandaşları da uyardı.


İşin Uzmanı Gerçeği Açıkladı. Bu Maskeden Takanlar Dikkat.
Adana Eczacı Odası Başkanı Mürsel Yalbuzdağ, korona virüs salgınıyla mücadelede takılan nano maskeler hakkında hayati detaylar verdi.


Maskeyi Ağzına Değil Kafasına Takan Yurdum İnsanı: ‘Koronadan…
Niğde’de yapılan sokak röportajında çok da şaşırmayacağınız bir olay yaşandı. Bir vatandaş maskesini başına takarken görüntülendi. Muhabirin neden ağz…


Gürkan Bey’in Düğün Çilesi! Yaparsın Aşkım 92. Bölüm – YouTube
Yaparsın Aşkım Kesintisiz HD izle! Gürkan Bey’i düğün çilesinden patlayan trafo kurtardı! Yaparsın Aşkım 92. Bölüm özel videolar yayında hemen izle!


Türk Halkı Korona’yı da Maskeyi de Takmıyor!
…ve İran’da ortaya çıkmasının ardından Türk halkı da hijyen ve temizlik malzemeleri, koruyucu maske ve eldiven gibi tedbirler alarak virüsten korunmaya çalışıyor. Vatandaş maske takmıyor.


TRAFİK IŞIKLARINDA ‘MASKE TAK’ UYARISI – Haberler – Edirne…
…kentin en işlek caddesi olan Saraçlar Caddesi’ni de gezen Belediye Başkanı Recep Gürkan, maske takmayan ya da maskesini düzgün takmayan vatandaşları uyararak, maskelerini takmalarını istedi.


Esnaf da Vatandaş da Maskeye Duyarlı – Güncel
Gürkan, “Bulgarların gelmesi, Yunanlıların gelmesi bizim hoşumuza gidiyor. Hijyen maskesini takmak, solunum maskesini takmaktan daha kolay herkese onu söylüyorum.
Bluetooth scan tool

Tagged : /