Tepebaşı örnek oluyor


Tepebaşı Örnek Oluyor – Eskişehir Sakarya Gazetesi
Tepebaşı Belediyesi, 2016 yılının Mart ayında Türkiye’de elektrikli otobüs kullanmaya başlayan ilk belediyelerden biri olarak temiz enerji kullanımı ile diğer belediyelere de örnek oluyor.


Tepebaşı Örnek Oluyor
Tepebaşı örnek oluyor. > Eskişehir 28 Ocak 2016 13:20. kalma sorunlarının olmadığını kaydeden yurttaşlar, bu anlamlı hizmet için Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a teşekkür ettiler.iha.


Tepebaşı’nın Projeleri Bozüyük’e Örnek Oluyor
)-Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bilecik’in Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık ve Bozüyük Belediyesi Meclis üyesi Yavuz Bektaş’ı ağırladı.


Tepebaşı belediyesi türkiye’ye örnek oluyor
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Web Sitesi. Ramazan ayı boyunca vatandaşların mağdur olmamaları için denetimlerini sıklaştırarak sürdüren Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müd&…


Tepebaşı Örnek Oluyor – SANAL BASIN
X. Tweet. ULUSAL. YEREL GAZETELER. SPOR. TV İZLE. RADYO DİNLE.


Haberler.com: Tepebaşı Projeleri Türkiye’ye Örnek Oluyor – Haber
Zaten Tepebaşı Belediyesi’nin engelli vatandaşlarımız için yaptığı her iş örnek oluyor, biz hayata geçirdikten sonra başka illerde benzerleri yapılıyor. Biz bundan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.


Tepebaşı Projeleri Türkiye’ye Örnek Oluyor | HUKUKİ HABER
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Görme Engelliler Dayanışma Derneği Eskişehir Şubesi üyeleri ile kahvaltıda buluştu.Gökkuşağı Kafe’de gerçekleştirilen buluşmaya Tepebaşı Belediye…


Tepebaşı Örnek Oluyor
Tepebaşı örnek oluyor. Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 350. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Ataç ve konuklar, Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan projeleri üzerine konuştular.


Tepebaşı Türkiye’ye Örnek Oluyor
Tepebaşı Belediyesi’nin Belde Evleri projesi, Türkiye’ye örnek olmaya devam ediyor.


Tepebaşı Modeli Çiftçiye Örnek Oluyor
Tepebaşı Belediyesi’nin kurak arazide güneş enerjisini kullanarak kurduğu sulama sistemi, Sivrihisar ilçesi Aşağı Kepen köyü tarafından örnek alındı.
diagnostic code reader

Tagged : /