Suriyeli muhaliflerden hesaplarını kapatan Facebook’a tepki


Suriyeli Muhaliflerden Hesaplarını Kapatan Facebook’a Tepki
Suriyeli aktivistin hesabını kapatması üzerine muhalifler sosyal medyada kampanya başlatarak tepki gösterdi. Facebook’a terörle ilgilerinin olmadığını bildirip hesaplarını yeniden aktifleştiriyordu.


Kişisel Hesabım Kapatıldı | Facebook
Bu formu sadece hesabınız Facebook’un Hak ve Sorumluluklar Bildirimi’ni ihlal ettiğiniz için kapatıldıysa gönderin. Kimliğiniz güvenli bir şekilde saklanır ve Facebook’taki hiç kimse kimliğinizi göremez.


Suriyeli Muhaliflerden ABD’ye Tepki
Suriyeli muhaliflerden ABD’ye tepki. 16 Aralık 2018 15:49. ABD’li yetkililer, Suriyeli askeri ve siyasi muhaliflere gönderdiği mesajda, harekata katılacak unsurların doğrudan ABD ordusuyla karşı karşıya…


Suriyeli Muhaliflerden İdlib’deki Saldırılara Tepki – Son Dakika Haberler
Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu: – “Son saatlerde Hama ve İdlib’deki saldırılarda ölenlerin sayısı artıyor” – “Ölenler arasında Sivil Savunma (Beyaz Baretliler) ve sağlık çalışanları da var.


Suriyeli Muhaliflerden Putin’in Açıklamalarına Tepki Haberi
Kapat. Gönder. Suriyeli muhalifler, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Esad hükümeti ve İdlib’e askeri operasyona yönelik açıklamaları hakkında bildiri yayımladı.


Suriyeli Muhaliflerden Flaş Soçi Kararı! – Internet Haber
Suriyeli muhaliflerden Rusya’da yapılması planlanan Soçi zirvesiyle ilgili bir son dakika karar geldi. Suriyeli muhalifler Soçi Kongresi’ne katılmama kararı aldı ve kongrede temsil yetkisini Türkiye’ye verdi.


Suriyeli Muhalifler Esselame Sınır Kapısını Kapattı
Kilis’in karşısında bulunan Suriye’nin Halep kentine bağlı Azez İlçesi’nde muhaliflerin kontrolünde olan Öncüpınar’ın karşısındaki Esselame Sınır Kapısı muhalifler tarafından geçişlere kapatıldı.


Suriyeli Muhaliflerden ‘Anayasa’ Tepkisi | Kapat
Suriyeli muhaliflerden ‘anayasa’ tepkisi. Suriyeli muhaliflerin oluşturduğu MYK sözcüsü Salim Muslat, Rusya ve İran’ın dayatacağı herhangi bir anayasa taslağı üzerine Facebook ile Giriş Yap.


Suriyeli Muhaliflerden Dünyaya “Duyarsızlık” Tepkisi – Alaturka
Salı, Mart 31, 2020. Facebook. Twitter. Ana Sayfa Alaturka Suriyeli muhaliflerden dünyaya “duyarsızlık” tepkisi.


Suriyeli Muhaliflere Destek Masası Halkın Tepkisi Üzerine Kapatıldı
Taksim metro çıkışında “Suriye Dayanışma Derneği” adı altında masa açan ve Suriyeli muhaliflere destek isteyen kişilerle, halk arasında çıkan tartışma sonrası dernek üyeleri çalışmalarını sonlandırmak zorunda kaldı.
obd2 scanner

Tagged : / /