Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela pozostanie w szpitalu do końca tygodnia


Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela pozostanie w szpitalu do
Jak informowaliśmy w Radiu Kraków, prezydent Tarnowa w poniedziałek przeszedł mikroudar. Prezydent poczuł się źle tuż przed wyjściem do pracy, dlatego sam pojechał na Szpitalny Odział Ratunkowy. Jak informowaliśmy w Radiu Kraków, prezydent Tarnowa w poniedziałek przeszedł mikroudar. Prezydent poczuł się źle tuż przed …


Jest drugi przypadek zarażenia koronawirusem u mieszkańca …
Poinformował o tym w mediach społecznościowych prezydent Tarnowa. Roman Ciepiela przyznał w rozmowie z Radiem Kraków, że to osoba związana z mężczyzną, u którego na początku tygodnia stwierdzono koronawirusa. 30-letni mężczyzna wrócił niedawno z wycieczki do Francji.


Wybory samorządowe 2018. W Tarnowie Ciepiela – Koprowski …
Prezydent Roman Ciepiela ze stoickim spokojem podchodzi do wyników sondażu. – Lubię pracę organiczną i tak czyniłem w trakcie tej kadencji. Cieszę się, że mieszkańcy doceniają to, co …


Prasówka Tarnów 20.04.2020 – wydarzenia dnia, podsumowanie …
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 20.04.2020, w Tarnowie. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela w szpitalu. Przeszedł mikroudar”?


Odwołane wydarzenia kulturalne – Radio Kraków Kultura …
We wtorek 10 marca rząd odwołał wszystkie imprezy masowe, które odbywają się w Polsce. Z powodu koronawirusa nie odbędą się m.in. koncerty i festiwale. We wtorek 10 marca rząd odwołał wszystkie imprezy masowe, które odbywają się w Polsce. Z powodu koronawirusa nie odbędą się m.in. koncerty i festiwale.


Roman Ciepiela: Nie projektujemy dwóch stadionów w
Urząd Miasta Tarnowa nie projektuje dwóch oddzielnych obiektów w miejsce Stadionu Miejskiego. – Chcę stanowczo zaprzeczyć tej pogłosce – podkreśla prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela. To odpowiedź na informacje, podane przez Łukasza Sadego, prezesa Unii Tarnów ŻSSA w radiu RDN. – Serwis informacyjny dla regionu Tarnów i okolice.


Roman Ciepiela kandydatem PO na prezydenta – Tarnów w
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, szef tarnowskich struktur Platformy Obywatelskiej, Robert Wardzała poinformował, że obecny prezydent Roman Ciepiela będzie walczył o reelekcję w najbliższych wyborach prezydenckich. – Serwis informacyjny dla regionu Tarnów i okolice. Aktualności, relacje, fotoreportaże, repertuary kin oraz teatru i rozkład jazdy komunikacji miejskiej.


Nowe zasady Budżetu Obywatelskiego – Tarnów w internecie …
Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela podpisał zarządzenie wprowadzające zmiany w Budżecie Obywatelskim. W tym roku przeznaczono na ten cel aż 4 miliony złotych, a zgłaszanie projektów ruszy już 10 czerwca. Z udziału wykluczono jednak placówki szkolne i przedszkolne, który wygrywały poprzednie edycje. – Serwis informacyjny dla regionu Tarnów i okolice.


Tarnów. PiS odpłaci prezydentowi za marsz? | Brzesko Nasze …
Z naszych ustaleń wynika, że udziałem w „Marszu Wolności” w Warszawie prezydent Tarnowa Roman Ciepiela naraził się radnym PiS do tego stopnia, że podczas czwartkowej sesji prawdopodobnie nie udzielą mu absolutorium za realizację budżetu.


Kolejny przypadek koronawirusa w Małopolsce. Chory …
U jednego z mieszkańców Tarnowa stwierdzono obecność koronawirusa – poinformował prezydent miasta Roman Ciepiela. Pacjent został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Diagnostic Tool

Tagged : / /