“Kali ma twarz George’a Floyda”. Polonistka chciała usunąć “W pustyni iw puszczy” z listy lektur


Kali ma twarz George’a Floyda‘. Polonistka chciała usunąć
Kali ma twarz George’a Floyda‘ – napisała nauczycielka Katarzyna Fiołek w petycji domagającej się usunięcia ‘W pustyni i w puszczy’ z listy lektur w podstawówce. Po trzech dniach zawiesiła …


Polonistka chce usunąć “W pustyni i w puszczy” z listy
“Nie boję się stwierdzić, że “W pustyni i w puszczy” to książka, mimo wszystko, rasistowska. (…) W świecie śmierci z powodu koloru skóry, nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że Kali ma twarz George’a Floyda” – napisała Katarzyna Fiołek. Polonistka zbiera podpisy pod petycją, którą zamierza wysłać do Ministra Edukacji Narodowej.


Kali ma twarz George’a Floyda“. Polonistka chciała usunąć
Polonistka chciała usunąć “W pustyni i w puszczy” z listy lektur. 0. 0. 0 “Kali ma twarz George’a Floyda” – napisała nauczycielka Katarzyna Fiołek w petycji domagającej się usunięcia “W pustyni i w puszczy” z listy lektur w podstawówce. Po trzech dniach zawiesiła zbiórkę podpisów.


Chcą usunąć „W pustyni i w puszczy” z listy lektur. „To …
Doprowadza ona również do tego, że niektóre osoby zaczynają upominać się o usuniecie z listy lektur szkolnych książki Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Na platformie Avaaz pojawiła się petycja do Ministerstwa Edukacji Narodowej utworzona przez Katarzynę Fiołek, która podaje się za polonistkę.


Polonistka Katarzyna Fiołek chce usunąć “W pustyni i w …
Teraz zbiera podpisy pod petycją, którą zamierza wysłać do Ministra Edukacji Narodowej


Chce usunąć z lektur „W Pustyni i w Puszczy” za rasizm …
Nauczycielka języka polskiego w jednej ze sochaczewskich szkół chce usunięcia z listy lektur szkolnych książki Henryka Sienkiewicza „W Pustyni i w Puszczy”. W petycji kierowanej do Ministra Edukacji Narodowej sugeruje, że książka jest rasistowska i kształtuje estetykę, gust, wrażliwość poprzez wiktoriański imperializm.


Partia Rakłem – Nauczycielka polskiego Katarzyna Fiołek …
“W świecie śmierci z powodu koloru skóry, nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że Kali ma twarz George’a Floyda” Jest w Polsce taki związek frazeologiczny, jak “mentalność Kalego”. Objawia się on zasadą “Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść źle”.


“W pustyni i w puszczy” zniknie z listy
Kali ma twarz George’a FloydaPolonistka chce usunięcia “W pustyni i w puszczy” z listy lektur po śmierci George’a Floyda. Nauczycielka zwróciła się w tej sprawie z prośbą do ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego.


Dalgona Coffee – kawa z trzech składników to …
Polonistka chce usunąć “W pustyni i w puszczy” z listy lektur. “Uczy pogardy” Sąsiedzi nie muszą ci zaglądać w okna. Polscy architekci mają na to sposoby.


Pluszowy dinozaur bohaterem misji SpaceX i NASA. Możesz …
Polonistka chce usunąć “W pustyni i w puszczy” z listy lektur. “Uczy pogardy” Sąsiedzi nie muszą ci zaglądać w okna. Polscy architekci mają na to sposoby.
TPMS Programming Tool

Tagged : / / /