Denizli’de lavanta üretim sahasının 50 bin dekara çıkarılması hedefleniyor


Denizli’de Lavanta Üretim Sahasının 50 Bin Dekara Çıkarılması…
Denizli’de, lavanta hasadı sona ererken kent genelinde bin dekara ekili olan lavanta tarlasını önümüzdeki yıllarda 50 bin dekara çıkarılması hedefleniyor.


Denizli’de Lavanta Üretim Alanının Genişletilmesi Hedefleniyor
Denizli’de projeye başladığımız 2015 yılında 3-5 dekar alanda lavanta ekilirken 2019’da bin dekarın üzerine çıktı. Kentteki lavanta ekim alanını 50 bin dekar alana çıkarmayı hedefliyoruz.”


Denizli’nin Lavantadaki Hedefi 50 Bin Dekar – Ekonomi Haberleri
Denizli’de son yıllarda hızla yaygınlaşan lavantanın hasadına başlandı. İlimizde bir konuda ciddi bir potansiyel var, bin dekar olan lavanta bahçelerinin 50 bin dekar olacak potansiyeli var.


Karantina İhlaline Komşu Engeli
Karantina kurallarına ihlal eden H.İ.A’ya polis ekipleri 3 bin 150 TL idari para cezası kesti. 50 yaşında üniversiteyi kazandı. Denizli’de lavanta üretim sahasının 50 bin dekara çıkarılması hedefleniyor.


Denizli’de Lavanta Üretim Alanı Genişliyor
Anasayfa > TARIM2023 > denizli’de lavanta üretim alanı genişliyor. kent genelinde bin dekara ekili olan lavanta tarlasının önümüzdeki yıllarda 50 bin dekara çıkarılması hedefleniyor.


Denizli’nin Lavantadaki Hedefi 50 Bin Dekar
11 Temmuz 2019 – Perşembe 10:46. Denizli’nin lavantadaki hedefi 50 bin dekar. alanda yetiştirilen lavantanın, yapılan desteklerle önümüzdeki yıllarda 50 bin dekara kadar çıkması hedefleniyor.


Sedat Dursun’dan Kafa Karıştıran Mesaj
50 yaşında üniversiteyi kazandı. Aynı derneğe 2’nci kez işlem yapıldı. Denizli’de lavanta üretim sahasının 50 bin dekara çıkarılması hedefleniyor.


Denizli´Nin Lavantadaki Hedefi 50 Bin Dekar
Denizli´de son yıllarda hızla yaygınlaşan lavantanın hasadına başlandı. İlimizde bir konuda ciddi bir potansiyel var, bin dekar olan lavanta bahçelerinin 50 bin dekar olacak potansiyeli var.


Buca Belediyesinden Okullarda Covid-19 Mesaisi
Denizli’de lavanta üretim sahasının 50 bin dekara çıkarılması hedefleniyor. Sultanbeyli’de nikah törenleri ve halı sahalarda Covid-19 denetimi. Lübnan’nda patlama.


Denizli’nin Lavantadaki Hedefi 50 Bin Dekar
…lavantanın, yapılan desteklerle önümüzdeki yıllarda 50 bin dekara kadar çıkması hedefleniyor. ciddi bir potansiyel var, bin dekar olan lavanta bahçelerinin 50 bin dekar olacak potansiyeli var.
car diagnostic

Tagged : /