Çayelinde sağanak ve heyelan (2)


CNN Türk: Son Dakika.. Çayeli’de Sağanak ve Heyelan
…etkili olan sağanak nedeniyle Çayeli’nde cadde ve sokaklar göle döndü, bir ev heyelan sonucu hasar gördü. Çayeli’de sağanak ve heyelan. 05.10.2020 – 13:08 Abone ol DHA.


Çayeli’nde Sağanak Yağış Nedeniyle Heyelan
Rize’nin Çayeli ilçesinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle meydana gelen heyelanda karayolunda kopmalar meydana Mahallede heyelan nedeniyle kısmi su kesintilerinin yaşanabileceği bildirildi.


Çayeli’nde Sağanak Heyelan Neden Oldu – GÜNCEL Haberleri
Rize’nin Çayeli ilçesinde etkili olan yağış sonucu Limanköy mevkisinde heyelan meydana geldi, taşan dere nedeniyle bazı iş yerlerini su bastı. Çayeli’nde sağanak heyelan neden…


Habertürk: Rize’de Etkili Sağanak; Yollar Göle Döndü, Heyelanda 1 Ev…
RİZE’de etkili olan sağanak nedeniyle Çayeli ilçesinde cadde ve sokaklar göle döndü, bir ev heyelan sonucu hasar gördü.


Rize’de Sağanak, Sel ve Heyelana Yol Açtı (2) – Son Dakika…
…toplam 5 evde oturanlar, ani sel ve heyelan riskine karşı tedbir amaçlı tahliye edildi. Sağanak nedeniyle bazı köy yolları trafiğe kapanırken, birçok ev ve iş yerini de su bastı.


Çayelinde Heyelan : 2 Ölü
Birçok köy yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapanırken, Çayeli ilçesi Aşıklar köyünde meydana gelen heyelanda 2 kişi kayboldu. Rize`de heyelan: 2 ölü Yükleyen tunustan.


Sağanak Yağış ve Heyelan: 4 Ölü, 4 Kayıp – Bianet
Herhangi bir heyelan tehlikesi karşısında vatandaşlarımızın bizi aramalarını istiyoruz” dedi. (BB/NA). Sağanak Yağış ve Heyelan: 4 Ölü, 4 Kayıp.


Rize’de Sağanak Yağmur, Sel ve Heyelana Neden Oldu…
+ Muhammet KAÇAR/ÇAYELİ (Rize), (DHA)- RİZE’nin Çayeli İlçesi\’ne 24 kilometre uzaklıktaki Gürpınar Köyü\’nde şiddetli yağmur, sel ve heyelana neden oldu.


Çayeli’nde Heyelan
Sabah saatlerinde başlayan ve Rize, Trabzon ve Artvin’de etkili olan sağanak yağış nedeniyle Çayeli ilçesi Limanköy mahallesinde meydana gelen heyelanda yol güzergahında kopmalar meydana geldi.


Çayeli’nde Heyelana Karşı İlginç Çözüm Yolu
Rize Haberleri Haberi. Her aşırı sağanak yağış sonucu heyelan ve sel felaketleriyle karşılaşan Rizeli vatandaşlar, afete karşı ilginç bir çözüm yolu üretti.

Tagged : / /