Biesiekirski wciąż przyspiesza w Barcelonie


Biesiekirski wciąż przyspiesza w Barcelonie – ŚwiatWyścigów.pl
Biesiekirski wciąż przyspiesza w Barcelonie Motocykle 26 września 2020 Informacja prasowa. Circuit de Barcelona-Catalunya 19-letni Piotr Biesiekirski zakwalifikował się do wyścigu motocyklowych mistrzostw świata Moto2 o Grand Prix Katalonii na trzydziestej pozycji, ponownie poprawiając czasy i zbliżając się do dużo bardziej …


Piotr Biesiekirski o debiucie w Moto2 na Misano 2020
Świeżo po debiucie w Mistrzostwach Świata, a przed kolejnym startem w Moto2, Piotrek Biesiekirski opowiedział nam o wrażeniach z Misano i oczekiwaniach na najbliższy weekend w Barcelonie.


Moto2: Piotr Biesiekirski zadebiutuje w mistrzostwach …
Biesiekirski już w piątek 18 września zadebiutuje w mistrzostwach świata Moto2. Sam zainteresowany podkreśla, że marzy o zostaniu mistrzem świata tej klasy. Młody kierowca mógł już wystartować w MŚ Moto2 w czerwcu podczas Grand Prix Katalonii na torze w Barcelonie, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała mu plany.


Piotr Biesiekirski zadebiutuje w motocyklowych …
Po dziewięciu latach ponownie ujrzymy polskiego zawodnika w padoku MotoGP. Na tydzień przed dziewiętnastymi urodzinami szansę debiutu w światowej elicie kategorii Moto2 otrzymał Piotr Biesiekirski. Polak wystartuje w zawodach o Grand Prix Emilii-Romanii na włoskim torze Misano w barwach holenderskiego zespołu NTS RW Racing GP. Zastąpi kontuzjowanego Szwajcara Jesko Raffina.


Biesiekirski punktuje w Barcelonie – Ścigacz.pl
17-letni Piotr Biesiekirski ukończył wyścigi trzeciej rundy motocyklowych mistrzostw Europy Moto2 w Barcelonie odpowiednio na 15. i 14. miejscu, w obu sięgając po cenne punkty mimo kontuzji i mocnego osłabienia. – Biesiekirski punktuje w Barcelonie


Słodko-gorzki debiut Biesiekirskiego w MŚ Moto2 – Polsat Sport
Podczas debiutanckiego wyścigu w motocyklowych MŚ Moto2 Piotr Biesiekirski poprawił swój czas z kwalifikacji i zrobił kolejny krok w kierunku bardziej doświadczonych rywali. Niestety, z powodu wywrotki na przedostatnim okrążeniu 18-letni Polak nie dojechał do mety Grand Prix Emilii-Romanii na torze w Misano.


Słodko gorzki debiut Biesiekirskiego w MŚ Moto2
Podczas debiutanckiego wyścigu w motocyklowych MŚ Moto2 Piotr Biesiekirski poprawił swój czas z kwalifikacji i zrobił kolejny krok w kierunku bardziej doświadczonych rywali. Niestety, z powodu wywrotki na przedostatnim okrążeniu 18-letni Polak nie dojechał do mety Grand Prix Emilii-Romanii na torze w Misano.


motogp – Strona 428 – MOTOGP.PL
Kuba o Biesiekirski wciąż przyspiesza w Barcelonie; Społecznościowe. Galerie Tagi. andrea dovizioso dani pedrosa ducati honda jorge lorenzo kawasaki marc marquez moto2 moto3 motogp repsol honda superbike suzuki testy valentino rossi wideo wmmp wsbk wss yamaha. NAJNOWSZE INFORMACJE.


Weekend w Barcelonie · Blog podróżniczy · No to Fru!
Byłam w Barcelonie w 2000 roku czyli bardzo dawno temu i wtedy kochali turystów, tanie linie lotnicze i otwarcie granic w Europie większej ilości krajów przyniosły tłumy i niechęć. Niestety. Uwielbiam Barcelonę i Gaudiego, a apropos kościołów, a w zasadzie katedr jestem ich fanatykiem choć nie wierzę w żadnego boga.


Barcelona – przewodnik. Zwiedzanie, ciekawe miejsca …
2 raz rok temu w grudniu. Zakochałam się w tym mieście. 3 lata temu byłam na podobnym wyjeździe w Rzymie po 4 dniach miałam poczucie, że już zobaczyłam wszystko mogę wracać, po 4 dniach w Barcelonie miałam wrażenie, że wciąż nic nie zobaczyłam. Do tego za dużo „biegałam” i w żadnym parku nie przysiadłam na dłużej.

Tagged : / / /