Marvels Spider-Man: Miles Morales to dopiero początek możliwości PlayStation 5


Marvel’s Spider-Man: Miles Morales todopiero początek
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to jeden czołowych tytułów, dostępnych na premierę PlayStation 5. Według jego twórców, PlayStation 5 może zaoferować o wiele więcej w przyszłości.


Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – recenzja
Głównym zadaniem Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jest w dużej mierze zaprezentowanie graczom możliwości PlayStation 5. Nie przedłużając… od czego by tu zacząć? To, co momentalnie zauważycie w momencie odpalenia nowego Spider-Mana to czasy wczytywania na PlayStation 5. Cała procedura wejścia do gry trwa zaledwie… siedem sekund.


Recenzja Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Jak w kinie
Marvel’s Spider-Man Miles Morales to jedna z najważniejszych gier na wyłączność na start konsoli PlayStation 5. Czy z wielką mocą (PS5) wiąże się wielka odpowiedzialność (deweloperów za jakość gry)? Odpowiem wprost: wuj Ben byłby dumny. Wyłożę to wam wprost, kawa na ławę …


Recenzja Spider-Man Miles Morales. Trudne początki bardzo …
Spider-Man: Miles Morales to jeden z tytułów startowych konsoli Sony PlayStation 5. Wiele osób spodziewało się odgrzewanego kotleta będącego kopią hitu z PlayStation 4. Na to wskazywały pierwsze minuty rozgrywki, ale im dalej w Nowy Jork tym gra zdecydowanie zyskuje.


Recenzja Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. PlayStation 5
Nowa generacja konsol to także i nowa era w historii gier. Choć Spider-Man: Miles Morales dostępny jest także na PlayStation 4, miałem przyjemność ogrywać go już także na PlayStation 5.


Recenzja: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales [PS4 …
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to tytuł startowy dla konsoli PlayStation 5. Jednak do premiery urządzenia jeszcze trochę czasu (przynajmniej w Polsce), a gra wydana została także na poprzednią generację. I to właśnie wersję na PlayStation 4 miałem okazję ogrywać przez ostatnich kilka dni i o niej chciałbym wam opowiedzieć.


Recenzja Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, pierwszej gry …
Z tą pierwszą next-genową grą na PlayStation 5 nie jestem do końca taki pewny, bo wraz z konsolą otrzymacie Astro’s Playroom, więc obie produkcje muszą jakoś podzielić się tym pierwszeństwem. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales nie jest też do końca grą, a raczej samodzielnym dodatkiem do Marvel’s Spider-Man, świetnej produkcji, która zebrała rewelacyjne recenzje na …


Recenzja PlayStation 5 – największe zachwyty i wady
Jak zaznaczałem wcześniej, otrzymałem konsolę przed jej globalną premierą, z oprogramowaniem instalowanym via pendrive. W 99 na 100 przypadków platforma działa właściwie, ale np. przechodząc Marvel’s Spider-Man Miles Morales dwa razy wylądowałem w głównym menu nowej konsoli, a gra całkowicie się wysypała.


Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – Poradnik do trofeów
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to miło spędzony czas przed konsolą, więc nie pozostaje mi nic innego, jak pożyczyć Wam dobrej zabawy z Milesem. … a dopiero na samym końcu zabrać się za new game+. Dwa trofea są związane stricte z konkretnymi czynnościami podczas misji, więc by niepotrzebnie nie powtarzać ich dodatkowo …


PlayStation 5: data premiery, cena, specyfikacja [02.11 …
Atrakcyjnie prezentują się również gameplay’e z Marvel’s Spider-Man: Miles Morales i Call of Duty: Black Ops Cold War, szczególnie ten drugi zrobił na nas ogromne wrażenie. Spośród nowości z całą pewnością warto wymienić Hogwarts Legacy – produkcję osadzoną w uniwersum Harry’ego Pottera, ale na blisko 200 lat przed jego …

Tagged : / /