Gaziantep’te iki ev daha koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı


Son Dakika… Gaziantep’in İslahiye İlçesinde 2 Ev, Karantinaya Alındı
Bunun üzerine M.S.’nin temaslı olduğu 17 kişinin yaşadığı 2 ev, karantinaya alındı. Doktorların şüphe üzerine yaptığı ‘Kovid-19’ testi pozitif çıkan M.S., koronavirüs tedavisine alındı.


İki İlde Bazı Yerleşim Yerleri Karantinaya Alındı – Memurlar.Net
…Kadirli ilçesinde bir ev, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Gaziantep merkeze bağlı kırsal Sam Mahallesi, korona virüs salgını nedeniyle karantinaya alındı.


Habertürk: Gaziantep’in İslahiye İlçesinde 2 Ev, Karantinaya Alındı
Yaşam 7 saat önce Günlük burç yorumları! Gaziantep’in İslahiye ilçesinde 2 ev, karantinaya alındı. Doktorların şüphe üzerine yaptığı ‘Covid-19’ testi pozitif çıkan M.S., koronavirüs tedavisine alındı.


Koronavirüs Testi Pozitif Çıkan Berber Karantinaya Alındı
Burdur Valiliği’nin uyguladığı tedbir kapsamında Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde bir berbere de koronavirüs testi yapıldı. Gaziantep’te iki ev daha koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı.


Gaziantep’te 7 Ev Koronavirüs Karantinasına Alındı – Internet Haber
…yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 7 ev karantina altına alındı. Gaziantep’in İslahiye ilçesine dönen TIR sürücüsü, koronavirüs tespit edilmesi üzerine hastaneye yatırıldı.


Kastamonu’da Koronavirüs Paniği! İki Öğrenci Karantinaya Alındı
Gaziantep. İki öğrenci karantinaya alındı. Kastamonu’da üniversite öğrencisi ve ev arkadaşı koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı.


Gaziantep’te Bir Mahalle Koronavirüs Nedeniyle Karantinaya Alındı
…ilçesinde bir mahalle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina altına alınan 7 evdeki tedbirler de sona erdi.


Gaziantep’te İki Ev Daha Karantinaya Alındı – Gaziantephaberler.com
İki doktor kardeş koronadan öldü. Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde, koronavirüs testi pozitif çıkan T.Ç. (43) ile temas kurduğu belirlenen 5 kişi yaşadıkları 2 evde karantinaya alındı.


Son Dakika! İsrailli İki Bakan Koronavirüs Şüphesiyle Karantinaya
…ile Tarım Bakanı Tzachi Hanegbi, yeni tip koronavirüs Kovid-19 şüphesiyle karantinaya alındı. yer alan milletvekilleri Ram Ben-Barak ile Alon Shuster’in de evlerinde karantinaya alındığı kaydedildi.


Gaziantp’te Koronavirüs Nedeniyle Bir… – Gaziantep Pusula Gazetesi
Baraj duvarı çöktü, yüzlerce ev su altında kaldı. Gaziantp’te Koronavirüs nedeniyle bir köy karantinaya alındı! Gaziantep’te bir koronavirüs hastası ile ilgili de şok edici bir gelişme yaşandı.

Tagged : / / /