Direksiyon hakimiyetini kaybetti yatak odasına girdi


Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti Yatak Odasına Girdi
Kontrolden çıkan otomobilin yol kenarındaki evin yatak odasına girmesi sonucu 2 kişi yaralanırken, kazayla ilgili soruşturma açıldı.


Habertürk: Otomobil Yatak Odasına Girdi, Faciadan Dönüldü
…Üzeyir T. (23) idaresindeki 60 AAJ 190 plakalı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Yol kenarındaki bir evin duvarına hızla çarpan Ford marka otomobil, yatak odasına girdi.


Yatak Odasına Otomobille Girdi
Tokat’ın Erbaa ilçesinde bir otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bir evin yatak odasına girdi. Kazada sürücü ile, otomobilin girdiği odada uyuyan bir kişi yaralandı.


Otomobil Yatak Odasına Girdi, Faciadan Dönüldü | Super Haber
…kaybettiği bir otomobil, bir evin yatak odasına girdi. direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldi. bir evin duvarına hızla çarpan Ford marka otomobil, yatak odasına girdi.


Milliyet: Direksiyonda Uyuyan Sürücü Evin Yatak Odasına Girdi
…yenik düşünce direksiyon hakimiyetini kaybetti ve yol kenarındaki bir evin yatak odasına girdi. giden Hafize D., kısa bir süre büyük bir gürültü ile üzerine devrilen duvarlar yüzünden şoka girdi.


Hürriyet: Uyuyan Sürücü Yatak Odasına Girdi – Son Dakika Haberleri
BURSA’nın Mustafakemalpaşa İlçesi’nde kamyon sürücüsü Dede Duru (46), seyir halindeyken uykusuna yenik düşünce, direksiyon hakimiyetini kaybederek bir evin yatak odasına girdi.


Direksiyon Hakimiyetinin Kaybedilmesi.
Otomobil Genel. Trafik ve Biz. Direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi. 110 ile o çakıla girdim az daha refüje giriyordum, son anda fark edip, sol 2 tekeri nnormal yola, sağ 2 tekeri çakıla denk getirdim.


Uyuyan Şoför Yatak Odasına Girdi – F5Haber
…bir kamyon şoförü, kullandığı kamyonla birlikte tek katlı bir evin yatak odasına girdi. yenik düşünce direksiyon hâkimiyetini kaybetti ve yol kenarındaki Murat Uçar’a ait evin yatak odasına girdi.


Uyuyan Şoför Yatak Odasına Girdi – Son Dakika Günün Haberleri
BURSA’nın Mustafakemalpaşa İlçesi’nde kamyon sürücüsü Dede Duru (46), seyir halindeyken uykusuna yenik düşünce, direksiyon hakimiyetini kaybederek bir evin yatak odasına girdi.


Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti ve…
Direksiyon hakimiyetini kaybetti ve… Süre: 00:18 14.10.2019. SONRAKİ. Kamyonet yatak odasına daldı. dış cephesi, havuzu ve odaları 24 ayar altınla kaplı 5 yıldızlı otel hizmete girdi.
code reader

Tagged : /